Look My Lips Velvet Lip Gloss Çeşitleri

52,00

5/5
Temizle
Loading...

LIP GLOSS RENKLERİ VE ÇEŞİTLERİ

PINEAPPLE LOOK MY LIPS VELVET LIP GLOSS

Ürün Açıklaması

Benzersiz mükemmel bir his veren Pineapple Look My Lips Velvet Lip Gloss parlak ve yumuşak yapısıyla sizi kendine çekecek. Yumuşatıcı ve besleyici zengin formülüyle dudaklarınızı şenlendirin.

Ürün Özellikleri
ÜrünPineapple Look My Lips Velvet Lipgloss
FormJel | Lip Gloss
Bitiş/Ürün EtkisiIslak Bitişli | Parlak | Yumuşak
Cilt TipiTüm Ciltler (Paraben İçermez)
Ağırlık8 g 

 

Lip Gloss Nedir?

Lip Gloss dudaklarına dolgun, ıslak ve parlak bir görünüm kazandırmak isteyen tüm kadınların tercih ettiği bir ruj çeşididir. Sıvı ya da jel formül ile tasarlanan (dudak parlatıcı) lip gloss, kullanıldığında dudaklarında canlı bir görünüm ve göz alıcı parlaklıkta muhteşem bir görüntü oluşturmana yardımcı olur.

Lip Gloss Nasıl Kullanılmalıdır?

Parlak, şeffaf ve yumuşak bir görünüme sahip Lip Gloss renk tonları daha sık tercih edilmekle birlikte farklı tonlarda renk seçeneklerini de tercihlerinde içerir. Parlak bir görüntü elde etmenin dışında aynı zamanda dudakları nemlendirmek için de kullanılan Lipgloss çeşitlerini tercihlerine göre farklı yöntemlerle de kullanmak mümkün. Lipglosslar kullanım sırasında doğrudan dudaklara uygulanabileceği gibi; dudak kalemi, ruj ve dudak farı gibi diğer makyaj ürünleri üzerine de uygulanabilen bir dudak makyaj ürünüdür.

Lip Gloss Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Lip Gloss, içeriğindeki formül sayesinde kullanıldığı anda dudaklarının daha dolgun ve olduğundan daha hacimli görünmesini sağlar. Bu ürünü kullanmak isteyenler mutlaka bu etkiyi de göz önüne alarak kendi dudak yapılarına uygun miktarda kullanım yapmalıdır. Kalın ve dolgun dudak yapısına sahip olan kadınlar, şeffaf ve kırmızı renk tonlarında olan Lip Gloss ürünlerinin yarattığı dolgun görüntüyü düşünerek olabildiğince küçük seviyede ve mutlaka tek kat uygulama yapmalılar. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta ise ten renginiz ile uyumlu olan ürünleri tercih etmektir. Kurumuş ve çatlamış dudaklara sahip kadınlar ise Lip Gloss kullanımından önce dudaklarını peeling işlemiyle pürüzsüz duruma getirmelidir. Pürüzsüz dudaklara yapılan Lip Gloss uygulaması beklediğiniz canlı ve etkileyici görünümü oluşturmanıza olanak sağlar.

Lip Gloss Çeşitleri Nelerdir?

Pineapple Velvet Lip Gloss çeşitleri, yoğun ve kalıcı etkiye sahip fırça ile uygulanan sıvı ve jel formda parlak, yumuşak, kremsi nemlendirici etkili formüllerde tasarlanmış Bali, Santorini, Seychelles, Bora Bora, Maldives, Fiji, Capri, Cayman, Moorea, Mykonos, Galapagos gibi birbirinden farklı 12 renk seçeneğine sahiptir. Jel formlarda üretilen Velvet Lip Gloss, nemli ve ekstra parlak görüntüsüyle dudaklara uygulanan diğer makyaj malzemelerinden daha doğal ve yoğun bir  görünüm kazanmanızı sağlar.

 

 

 

Ek bilgi

Renk Seçenekleri

1058-101 Bali, 1058-102 Santorini, 1058-103 Seychelles, 1058-104 Bora Bora, 1058-105-Maldives, 1058-106-Fiji, 1058-107 Capri, 1058-108 Cayman, 1058-109-Moorea, 1058-110-Mauritius, 1058-111-Mykonos, 1058-112-Galapagos

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Look My Lips Velvet Lip Gloss Çeşitleri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Koleksiyonunu Tamamla Bakımlı

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Hızlı Teslimat
7 / 24 Destek
%100 Güvenli Ödeme